Повний огляд Plerdy 2023 (2023)

Plerdy

  • Рейтиг

    (4.5/5)

  • Платформи: Онлайн/браузер
  • Ціни: Безкоштовно/від $23/міс

Вердикт: У пошуках повнофункціонального та надійного рішення для підвищення конверсії мого сайту я натрапив на Plerdy та вирішив протестувати цей сервіс. Я був приємно здивований широкою функціональністю, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача і простим процесом установки, пропонованим цим сервісом.

Я також ціную можливість керувати та використовувати інструменти, призначені для різних видів веб-сайтів, у рамках однієї платформи. Будучи власником офіційного сайту, що просуває мої послуги як фотографа, а також сайту електронної комерції для моїх фототоварів, я вважаю, що доступ до інструментів, які допоможуть мені оцінити та покращити їхню роботу, - це просто знахідка.

Переваги

  • Проста та швидка установка
  • Безліч безкоштовних функцій для маркетологів-початківців
  • Вибір інструментів для покращення веб-сайту
  • Можливість інтеграції з різними онлайн-платформами

Недоліки

(Video) ПОЛНЫЙ БОЙ. Ислам Махачев против Александра Волкановски. UFC 284. Full fight. Islam Makhachev FREE.

  • Іноді низька швидкість завантаження

Повний огляд Plerdy 2023 (2)

Plerdy – це рішення, яке надає різні послуги з оптимізації коефіцієнта конверсії для компаній та індивідуальних підприємців усіх розмірів. Ви можете покластися на запропоновані інструменти для моніторингу, оцінки та перетворення відвідувачів вашого веб-сайту на активних клієнтів.

Якщо ваш бізнес пов’язаний із креативною індустрією або ви працюєте маркетологом у великій компанії, ви можете скористатися такими зручними функціями, як теплова карта, SEO Checker, засіб відстеження подій, створення pop-up форм та багато інших.

Plerdy: Основні характеристики

Повний огляд Plerdy 2023 (3)

Ключовою особливістю, яка відрізняє Plerdy від конкурентів, є те, що він розміщує всі основні інструменти, призначені для підвищення рівня конверсії веб-сайту, на одній платформі. Оскільки постійне покращення продуктивності та додавання нового вмісту сайту особливо важливе для eCommerce-платформ, до списку послуг також входять варіанти, що підходять для інтернет-магазинів.

Загалом компанія пропонує 11 рішень для завдань, які можна виконати лише інструментами Plerdy. Незважаючи на такий вражаючий набір функцій, цій платформі все ще вдається забезпечити надзвичайно швидкий та інтуїтивно зрозумілий процес встановлення. Використання всіх запропонованих інструментів також не повинно викликати труднощів, навіть якщо ви ніколи раніше не працювали з подібним програмним забезпеченням.

Прогресивні функції теплової карти кліків для вивчення поведінки відвідувачів на вашому веб-сайті

Повний огляд Plerdy 2023 (4)

Якщо ви хочете знати, що роблять відвідувачі вашого веб-сайту, які сторінки вони переглядають і на що натискають або наводять курсор миші, то вам не обійтися без інструментів теплової карти. Plerdy постачається з повним набором програмних інструментів теплової карти сайту, які дозволять вам зручно контролювати дії користувачів.

За допомогою цього рішення ви зможете знайти недоліки дизайну, які заважають користувачам купувати ваш продукт чи послугу або змушують їх покинути вашу платформу. Інструмент теплової карти Plerdy відмінно справляється з пошуком таких проблем, як неможливість відкрити посилання, натискання елементів, які не можна натиснути, труднощі з використанням певних функцій веб-сайту тощо.

Крім того, ви можете покращити якість свого вмісту, запустивши карту прокручування сайту, яка є частиною набору функцій Plerdy. Ця функція аналізує глибину довгих публікацій, опублікованих на вашому веб-сайті, і результати цього аналізу дадуть вам знати, чи зацікавлені відвідувачі вашим вмістом. Подібним чином ви можете оцінити ефективність своїх закликів до дії, оскільки інструмент теплової карти Plerdy збиратиме кількість натискань кнопок CTA та визначатиме, наскільки вони ефективні.

Зосередженість на деталях відстеження подій для детального аналізу

Повний огляд Plerdy 2023 (5)

Набір функцій відстеження подій і цілей, включений у Plerdy, розроблено для моніторингу поведінки користувачів на вашому сайті. Ви можете налаштувати події для відстеження взаємодії користувача з формами, зображеннями, відео, кнопками, смугами прокрутки та всіма іншими елементами веб-сторінки.

Я пропоную використовувати інструменти Plerdy, а не вдаватися до альтернативних програм для статистичного аналізу, оскільки більшість інструментів, що конкурують, підраховують тільки перегляди сторінок, а цього недостатньо для правильного дослідження поведінки клієнтів.

Функція відстеження подій і цілей дозволяє обмежити аналіз певними пунктами призначення, що дуже корисно для відстеження всіх важливих дій користувачів на певних веб-сторінках. Крім того, ви завжди можете синхронізувати всі відстежувані події з Google Analytics для проведення поглибленого аналізу.

Якщо ви хочете бути впевненими, що не загубитесь у морі даних, ви можете встановити конкретні цілі. Наприклад, якщо ви хочете дізнатися кількість глядачів, які переглянули презентацію вашого останнього фотопроекту, виберіть для аналізу лише цей елемент, тоді як інструмент надасть вам точність, яку не можуть забезпечити конкуруючі послуги.

Настроювані шаблони для різних типів створення PopUp форм

Повний огляд Plerdy 2023 (6)

(Video) Dacia Duster 2023 - FULL Review in 4K | Jurney (Exterior - Interior), Price

З Plerdy створення PopUp форми вимагає мінімум зусиль, оскільки вам навіть не потрібно володіти будь-якими навичками програмування чи веб-дизайну. Їх створення є життєво важливим для підвищення вашого коефіцієнта конверсії, зниження показника відмов, збору інформації про відвідувачів вашого сайту, пропозиції знижок, просування нових продуктів магазину тощо. Наявність спливаючих повідомлень може допомогти утримати відвідувачів веб-сайту та спонукати їх замовити послуги або купити ваш продукт.

Ви можете налаштувати спливаючі вікна (одне або кілька на одній сторінці), які з’являтимуться залежно від того, яку сторінку переглядає користувач. Наприклад, якщо вони читають статтю в блозі про найкращі бюджетні камери, створіть спливаюче повідомлення, яке пропонує їм купити камеру у вашому магазині.

Щоб ще більше спростити цей процес, розробники платформи створили зручні шаблони для найпопулярніших цілей. Таким чином, ви використовуєте готові приклади контактних форм для інформування клієнтів про відповідні маркетингові заходи, збирання інформації про електронну пошту та номер телефону, оформлення замовлень в один клік, тощо. Існує також окремий конструктор форм, який дозволяє створити повністю налаштоване спливаюче повідомлення для ваших конкретних завдань.

Розширений аналітичний інструмент для відстеження вашого інтернет-магазину

Повний огляд Plerdy 2023 (7)

Plerdy оснащено інтегрованою утилітою для відстеження продуктивності вашого магазину електронної комерції. Це рішення дозволить вам легко оцінити дохід вашого магазину за будь-який конкретний період, який вас цікавить. За допомогою наданих звітів про продажі ви зможете визначити, які частини вашого сайту найбільше впливають на вашу продажу.

Це також дозволяє перевірити кількість успішних транзакцій, які були проведені протягом визначеного користувачем періоду. Такий функціонал дозволяє зручно визначати, здійснюють клієнти одноразові транзакції чи повторні покупки. Інструмент також може допомогти вам визначити середню вартість замовлення, що є ще одним показником, який можна використовувати для визначення реального інтересу до вашої компанії та продукту.

Можливість порівняти загальну виручку вашого магазину за різні періоди дозволить вам оцінити ефективність ресурсу та виявити можливі проблеми та недоліки. Завдяки тому факту, що Plerdy постачається з інтегрованим інструментом ефективності продажів, вам не потрібно буде використовувати Google Analytics або інші засоби візуалізації даних.

Автоматична оцінка змісту сайту для забезпечення його відповідності параметрам цифрового маркетингу

Повний огляд Plerdy 2023 (8)

Якщо ваша мета — значно підвищити коефіцієнт конверсії вашого веб-сайту, життєво важливо переконатися, що його вміст відповідає всім відповідним критеріям пошукової оптимізації. Завдяки передовій функції SEO Checker ви зможете швидко визначити, чи містять ваші публікації всі необхідні елементи: заголовки, мета-описи, альтернативні описи тощо. Крім того, ви можете використовувати функціональність цього онлайн-програмного забезпечення для пошукової оптимізації, щоб перевірити, чи ваш сайт не страждає від помилок, які можуть знизити його рейтинг у пошуковій системі.

Якщо у вас є активний блог, ви можете скористатися інструментом перевірки тексту Plerdy, який займе менше хвилини, щоб проаналізувати такі показники, як загальна кількість слів, відсоток стоп-слів, унікальність тексту, середня довжина речення, водянистість, показник читабельності (FRES ) та багато інших. Нижній розділ містить поглиблений аналіз найкращих і найгірших ключових слів, використаних у аналізованому тексті. Цей інструмент також знаходить англійські слова, які мають кириличні літери, і навпаки.

Plerdy Ціни

Plerdy пропонує своїм клієнтам кілька гнучких тарифних планів залежно від їхніх конкретних потреб. Ви можете вибрати план «все в одному» або отримати лише спеціальні інструменти, як-от ті, що призначені для пошукової оптимізації пошукових систем, створення спливаючих форм або аналітики магазину електронної комерції.

Також є окремий план для підприємств.

Усі плани засновані на передплаті та відрізняються один від одного кількістю доступних функцій. Існує також повністю безкоштовний план, а також 14-денна безкоштовна пробна версія для кожного платного пакета.

Ви можете придбати план «Start» лише за $23 на місяць, і його функціональності буде більш ніж достатньо для більшості власників магазинів електронної комерції та веб-сайтів, які тільки починають. Найпопулярнішою пропозицією платформи є план «Business» за $47 на місяць, який часто вибирають власники малого та середнього бізнесу, а також індивідуальні підприємці. Для більш амбітних бізнесменів та великих корпорацій існує пакет «Premium», який коштуватиме вам $79 на місяць. Перейдіть на сайт Plerdy, щоб детальніше вивчити, що може запропонувати вам кожен тарифний план.

Альтернативи

(Video) Dacia Sandero Stepway 2023 - FULL Review in 4K | Exterior - Interior (Facelift), Price

Videos

1. 2023 Bentley Continental GT - FULL VISUAL REVIEW!
(MEDCARS)
2. Toyota Corolla Cross 2023 - FULL Review in 4K | Exterior - Interior, Hybrid, PRICE
(Josip Ricov)
3. HIGHLIGHTS: Liverpool 0-0 Chelsea | Goalless at Anfield
(Liverpool FC)
4. Honda Civic (Sport) 2023 - FULL In-depth review in 4K | Exterior - Interior, Cargo, 2.0 e:HEV 184 HP
(Josip Ricov)
5. 14.02 Оперативная обстановка. Рамштайн в разгаре. @OlegZhdanov
(Олег Жданов)
6. The Irony of Fate, or Enjoy Your Bath 1 episode (comedy, directed by Eldar Ryazanov, 1976)
(Киноконцерн "Мосфильм")
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Prof. Nancy Dach

Last Updated: 12/05/2023

Views: 6384

Rating: 4.7 / 5 (77 voted)

Reviews: 84% of readers found this page helpful

Author information

Name: Prof. Nancy Dach

Birthday: 1993-08-23

Address: 569 Waelchi Ports, South Blainebury, LA 11589

Phone: +9958996486049

Job: Sales Manager

Hobby: Web surfing, Scuba diving, Mountaineering, Writing, Sailing, Dance, Blacksmithing

Introduction: My name is Prof. Nancy Dach, I am a lively, joyous, courageous, lovely, tender, charming, open person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.